Giełdy kooperacyjne – archiwum

Zapraszamy do zapoznania się z archiwum giełd kooperacyjnych organizowanych/współorganizowanych przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego w 2020 roku.

Wirtualne giełdy współorganizowane z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego:

Wirtualna giełda kooperacyjna Innovation in Environment & Energy &Circular Economy – innowacja w zakresie ochrony środowiska, energetyki i gospodarki o obiegu zamkniętym, 4-5 maja 2020 r.,

 • Dla kogo:
  Jeśli jesteś kupcem – masz szansę znaleźć tu dostawców.

Jeśli jesteś dostawcą – masz szansę znaleźć kupców.

Jeśli jesteś konstruktorem – możesz znaleźć partnera w zakresie technologii.

Jeśli jesteś instytucją badawczą – możesz nawiązać kontakt w celu realizacji wspólnego projektu badawczo-rozwojowego.

 • Tematyka:

Gospodarka odpadami i recykling, energia odnawialna, wydajność energetyczna, uzdatnianie wody, gospodarka o obiegu zamkniętym

 • Formuła: ok. 20-minutowe wirtualne spotkania
 • Ważne terminy:

Czas na rejestrację – do 04.05.2020 r.

Czas na umawianie spotkań – do 05.05.2020 r.

Wirtualna giełda kooperacyjna Textile Connect 2020, 4-8 maja 2020 r.

 • Dla kogo: wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży tekstylnej, obuwniczej, biżuteryjnej, odzieżowej, tapicerskiej, wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego, poszukujących partnerów w zakresie produkcji, handlu i dystrybucji
 • Formuła: Spotkanie b2b w czasie giełdy kooperacyjnej trwa 20-30 minut. Jest to zwykle wystarczający czas na rozeznanie biznesowe i gdy oczekiwania zostaną spełnione, również dobry start do podjęcia dalszej współpracy. Wydarzenie, które Państwu przedstawiamy ma charakter silnie międzynarodowy wśród uczestników są przedstawiciele z Litwy, Szwecji, Łotwy, Danii, Estonii, Holandii oraz Polski.
 • Ważne terminy:

Czas na rejestrację – do 03.05.2020 r.

Czas na umawianie spotkań – do 03.05.2020 r.

Wirtualne spotkania – 4-8.05.2020 r.

Wirtualna giełda kooperacyjna i konferencja dotycząca wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie – Applied ArtificialIntelligence Conference 2020, 11 maja 2020 r.

 • Tematyka i formuła konferencji: jak można wykorzystać sztuczną inteligencję w biznesie, możliwy jest udział w panelu dyskusyjnym oraz giełdzie kooperacyjnej. Organizatorzy przewidują udział około 500 firm i ponad 1000  międzynarodowych spotkań bilateralnych (liczne grono firm z różnych stron świata).
 • Formuła spotkań b2b:
  Należy określić ramy czasowe w których może odbyć się spotkanie/nia, podając jednocześnie obowiązującą strefę czasową. Przed giełdą uczestnikom zostanie przekazany pełen harmonogram spotkań z uwzględnieniem strefy czasowej. Należy mieć na uwadze, iż jedno spotkanie trwa ok. 25 minut, zwykle jest to wystarczający czas na pierwsze rozeznanie biznesowe.
 • Ważne terminy:

Czas na rejestrację – 10.05.2020 r.

Czas na umawianie spotkań – do 10.05.2020 r.

Wirtualne spotkania – 11.05.2020 r. (godz. 10:15-21:00)

Wirtualna giełda kooperacyjna EUROSTARS LIFE SCIENCES, 27 maja 2020 r., godz. 13.00-17.00.

 • Tematyka: Jeśli poszukujesz kooperacji w zakresie badań i projektów rozwojowych to wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie. W celu znalezienia międzynarodowego partnerstwa wśród przedsiębiorstw, uniwersytetów, instytutów badawczych itp., organizowane jest podwójne spotkanie b2b w dziedzinie nauk przyrodniczych, w tym zdrowia, biotechnologii, agrotechniki, technologii medycznej itp.
 • Formuła wirtualnych spotkań b2b:

Należy zapoznać się z profilami współuczestników i wybrać potencjalnych partnerów. Następnie można zaprosić partnera do rozmowy i wybrać pożądaną długość spotkania od 15 do 60 minut oraz godzinę spotkania. Należy zatwierdzić, po czym konieczne będzie jeszcze potwierdzenie drugiej strony – wtedy spotkanie zostanie umówione. Spotkania odbędą się online na platformie b2match (dostępnej również w formie aplikacji, dzięki czemu zyskuje się stały dostęp do platformy). Harmonogram spotkań umieszczony będzie na stronie.

 • Ważne terminy:

Czas na rejestrację – od 28.04. do 27.05.2020 r.

Wirtualne spotkania – 27.05.2020 r. (13:00-17:00) na platformie w formie krótkiej anglojęzycznej prezentacji. Po turze prezentacji na miejscu odbędą się 30 minutowe spotkania b2b.

 • Rejestracja na PLATFORMIE https://eurostars-knowledgeforgrowth-2020.b2match.io/
 • Więcej informacji na stronie WYDARZENIA pod wydarzenia podlinkować z nawiasu (https://aaic2020.b2match.io/.
 • Spotkania face-to-face – zaplanowane na 9 września 2020 r. godz. 14.00-17.00 w Ghent w Belgii, rejestracja uruchomiona zostanie 28.05.2020. Spotkania połączone są z możliwością prezentacji własnych projektów jak i zapoznania się innymi prezentacjami w zakresie nauk przyrodniczych oraz pozyskaniem wiedzy dotyczącej możliwości uzyskania wsparcia dla MŚP poprzez programy Eurostars i Interreg. Wydarzenie poprzedza jedną z największych w Europie konferencji w dziedzinie nauk przyrodniczych Knowledge for Growth – 10 września 2020 r., w tym samym miejscu.
 • Podczas giełdy on-site uczestnicy mają również możliwość przedstawienia prezentacji swojej działalności w celach uzyskania wsparcia, kooperacji.W tym celu należy wskazać, iż planujemy zaprezentować się na forum oraz należy przedstawić opis swojego projektu. Następnie zostanie wybrane piętnaście najciekawszych projektów pod kątem różnorodności tematycznej, geograficznej i znaczenia projektowego i te będą mogły zostać umieszczone
 • Udział w spotkaniach b2match jest bezpłatny. Dla uczestników dodatkowo możliwość uzyskania rabatu na udział w konferencji Knowledge for Growth.

Odpowiedzi udziela:

Łukasz Machała

Kierownik działu wspierania przedsiębiorczości BARR

tel. 785 150 551

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA !

Chce otrzymywać informacje od Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.