Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Tegoroczną, trzynastą edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie (organizowanego w stu siedemdziesięciu krajach) wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw – rozpoczniemy 16 listopada! Cykl poświęconych przedsiębiorczości szkoleń, warsztatów, seminariów potrwa do 22 listopada. Po raz kolejny Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego została regionalnym koordynatorem wydarzenia w województwie kujawsko-pomorskim.

Wyjątkowość Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości opiera się na dobrowolnym zaangażowaniu ogromnej ilości firm, szkół, uniwersytetów, instytucji państwowych i osób prywatnych. Włączyć się w projekt jako uczestnik można wyszukując interesujące nas wydarzenia i rejestrując się na nie przez stronę internetową projektu. Większość wydarzeń jest bezpłatna i można się na nie zapisać bez względu na wiek.

Pragniesz zostać partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości?

Nowa normalność

Rok 2020 okazał się wielkim wyzwaniem. Przedsiębiorcy musieli wykazać się ogromną elastycznością w zarządzaniu swoimi firmami, ponieważ koronawirus wymusił zmianę zasad biznesowej gry. Trudno znaleźć branżę, na którą światowa pandemia znacząco nie wpłynęła – dla jednych była katastrofalna w skutkach, dla innych okazała się nieoczekiwanym sukcesem.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2020 nie mógłby odbyć się pod hasłem innym niż nowa normalność. Prowokuje on do zadania wielu istotnych pytań: czym ma być nowa normalność i czy już w niej funkcjonujemy? Jak w nowej rzeczywistości wygląda organizacja? Czy regulacje prawne nadążają za zmieniającymi się okolicznościami i jakie korekty należałoby w nich ewentualnie wprowadzić?

Partnerzy Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości spróbują odpowiedzieć na te pytania podczas licznie organizowanych wydarzeń. Ze względu na pandemię COVID-19 większość z nich odbędzie się online. Zachęcamy do sprawdzenia ich listy na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Partnerzy honorowi

Partnerzy medialni

Odpowiedzi udziela:

Koordynator regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim

Maciej Górecki

Starszy specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości BARR

tel. 885 550 233

adres mailowy maciej.gorecki@barr.pl

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA !

Chce otrzymywać informacje od Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.