Baza terenów inwestycyjnych

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. prowadzi bazę terenów inwestycyjnych, której szeroki wachlarz nieruchomości dedykowany jest dla przedsiębiorców lokalnych oraz nowych inwestorów planujących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Miasta Bydgoszczy i poszukujących atrakcyjnych lokalizacji. Tereny znajdujące się w naszej bazie są bardzo urozmaicone, tak aby każdy przedsiębiorca, bez względu na wielkość firmy i profil działalności gospodarczej, mógł wybrać dla siebie jak najbardziej optymalną nieruchomość.

Baza terenów inwestycyjnych zawiera tereny, których właścicielem jest Gmina Bydgoszcz, Skarb Państwa lub też osoby prywatne, w tym użytkownicy wieczyści. Są to nieruchomości zabudowane, jak i niezabudowane, o bardzo różnej wielkości i przeznaczeniu; tereny objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jak i również te, na których obowiązuje tzw. Studium.

Dla potencjalnych inwestorów poza typowymi, niezabudowanymi terenami typu greenfield, w bazie znajdują się tereny typu brownfield ze znajdującymi się na nich halami magazynowo-produkcyjnymi oraz powierzchnie biurowe różnej klasy, w tym typu open space.

  FORMULARZ KONTAKTOWY








  Odpowiedzi udziela:

  Jarosław Kujawski

  Specjalista ds. obsługi inwestora BARR

   

  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA !

  Chce otrzymywać informacje od Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.